Стало відомо, що Україна потрапила в п'ятірку лідерів серед європейських країн за кількістю смертей, зумовлених забрудненням навколишнього середовища. Про це повідомляє Глобальний альянс з питань здоров'я та забруднення (GAHP).

Україна потрапила в п'ятірку за кількістю смертності

Так, згідно з даними вчених, в Україні щороку помирає 57 258 осіб через забруднення навколишнього середовища. За цим показником Україна займає 4 місце серед європейських країн.

До того ж, у трійку лідерів потрапили Туреччина (57 779 смертей), Німеччина (68 300 смертей) та Російська Федерація (118 687 смертей).

Слід зазначити, що Україна займає четверте місце за кількістю смертей на 100 тисяч населення - 128 випадків. Першими тут йдуть Болгарія (137 випадків), Грузія (140 випадків) і Сербія (175 випадків).

Популярні новини зараз

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Україна потрапила в п'ятірку за кількістю смертності

Нагадаємо, що у Києві зафіксовано небезпечні показники забруднення повітря, що в чотири рази перевищує допустиму норму.

Як повідомляв портал Знай.ua, відомий інтернет-ресурс IMDB оприлюднив рейтинг найбільш очікуваних кінопрем'єр 2020 року.

Також портал Знай.ua писав, що глобальне потепління, яке провокує масштабні зміни клімату, може також спровокувати продовольча криза. За те, що потепління призводить до потопу, цунамі, спеки і посухи, врожайність ключових сільськогосподарських культур погіршується.