Кабінет міністрів анонсував зміни в чинне законодавство, які передбачають впровадження перевірок фізичних осіб-підприємців тільки на основі ризик-орієнтованого підходу.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на брифінгу зазначив, що будуть зменшуватися штрафи, а перевірки чекають на тих підприємців, які викликають підозри.

Тимофій Мілованов, фото: 24tv.ua
Тимофій Мілованов, фото: 24tv.ua

"Ми внесли зміни в законопроект. Там зменшуються штрафи, зменшується відповідальність. Буде проводитися те, що ми називаємо мораторієм, але правильно говорити ризик-орієнтований підхід до перевірок. Тобто, ми будемо перевіряти не всіх підряд, а тільки тих, хто конкретно є високоризиковим у товарах і зонах, на яких є інформація", - зазначив чиновник.

Нагадаємо, що нардеп Антон Поляків показово з'явився в Раді у кумедній футболці з написом "Займайтеся коханням, а не ФОП".

Популярні новини зараз

Єфремова забрали в реанімацію просто з суду після стусанів ногами від силовиків, лікарі підозрюють найгірше

"Зовсім без трусів!", - Потап вилаяв голу Дорофєєву за відверті витівки

Центр Львова усіяний мертвими тілами, городяни нажахані: "Вже не вперше"

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, прем'єр Олексій Гончарук презентував у мережі новий додаток з програми "Держава в смартфоні", який називається "Дія".

Також портал Знай.uа писав, що Гончарук прокоментував слова міністра економіки Тимофія Мілованова щодо того, що робити з ФОПами.