Пророк Огій вважається покровителем людської душі, її чистоти. Він наставляє на любов до праці і на праведне життя. Ви можете помолитися, якщо хтось у вашій родині або ви самі, почали лінуватися. Адже лінь теж вважається гріхом. Можна попросити пророка наставити, якщо ви втратили мету, він допоможе вам в дорозі і допоможе пройти її з чистим серцем.

Якщо в сім'ї сьогодні народжується дитина, потрібно обов'язково піти до церкви і поставити свічку за її здоров'я. Також обов'язково моляться святому пророку Огію, щоб він зберіг чистоту душі дитини і наставляв його на шлях істинний.

Також у цього дня є свої особливості:

Популярні новини зараз

Як виявити небезпечну пальмову олію в сметані, сирі та морозиві: провокує атеросклероз і онкологію

"Зовсім без трусів!", - Потап вилаяв голу Дорофєєву за відверті витівки

Центр Львова усіяний мертвими тілами, городяни нажахані: "Вже не вперше"

Під Києвом з собаками розшукують школярку в картатій сорочці - прикмети і фото

Показати ще
  • Можна проводити захисні ритуали на вогонь;
  • Моляться за (увага, не проти) ворогів і недоброзичливців;
  • Сьогодні важливо віддати всі борги, якщо ви ще не зробили цього раніше;
  • Сьогоднішня погода покаже, яким буде квітень наступного року;
  • А люди, які народилися на Огія, надалі дбайливі і щасливі господарі.

Народні прикмети на 29 грудня

Не забувайте, що на носі вже Новий рік і різдвяні свята. А значить пора складати плани на майбутнє, але перед цим потрібно позбавитися від всього непотрібного, що ви накопичили за цей рік, а може і за кілька років. Переберіть весь мотлох і викиньте або віддайте комусь, кому потрібніше. У моральному плані теж якраз пора почати позбуватися від своїх недоліків і запрограмувати себе на майбутній рік.

Як повідомляв Знай.ua багато людей дуже бояться високосного року. І не дивно, адже існує стільки прикмет з цього приводу. Дізнайтеся, чи 2020 рік буде таким страшним або все це просто забобони.

Також Знай.ua писав, що європейські синоптики надали свій прогноз погоди на цю зиму, в 2019 і в 2020 році. Холодна пора покаже, якою вміє бути: м'якою, зі снігопадами, але також і з морозами.

Нагадаємо, 2020 рік – це рік білого Щура. Вн принесе багато приємних моментів. Але деяким знакам Зодіаку все ж варто перестрахуватися. Чого чекати в 2020 році від металевого Щура розповіли астрологи.