У неділю, 29 грудня, відбувся обмін полоненими між Україною та бойовиками на Донбасі. Так, літак зі звільненими з полону українцями прибув до аеропорту "Бориспіль".

Трансляція наживо:

Як видно із відео, рідні зі сльозами на очах зустрічають українських героїв, обіймають їх і фотографуються. Це просто новорічне диво, яке трапилось у десятках українських родин.

Сотні українців зібрались у аеропорту в очікуванні українських полонених і незважаючи на мороз, десятки журналістів із камерами також всі при виконанні.

Президент України Володимир Зеленський також вже прибув у аеропорт, щоб зустріти наших земляків.

Скріншот

Володимир Зеленський зустрічає полонених

Володимир Зеленський зустрічає полонених

Нагадаємо, у день обміну полоненими бойовики Путіна нахабно "накрили вогнем" українських воїнів.

Як повідомляв портал Знай.uа, з'явилися важливі деталі стосовно обміну полоненими між Україною і Росією.

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський підписав доленосний для України закон: торгувати з Росією більше не будемо.

Популярні новини зараз
Відстрочки у "Резерв+" розширили: кого торкнуться зміни Пенсії сміхотворні через помилки в індексації: як занижують виплати Передати показники по-старому більше не можна: Нафтогаз відключив важливу функцію Які будинки найміцніші та найнадійніші під час обстрілів
Показати ще