Український уряд схвалив перелік доріг у країні, які підлягають відновленню в 2020 році. Картою з ремонтними трасами поділився міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй Facebook-сторінці.

Так, в першу чергу дорожники мають відреставрувати шосе за основними напрямами та на найбільш зруйнованих ділянках. За словами Криклія, новим покриттям застелять рекордні чотири тисячі кілометрів українських доріг. На ремонт виділено з держбюджету 31,5 млрд грн.

Крім того, відремонтують загальну протяжність доріг державного значення у 1,3 тисячі км, а також мостів – 3,7 тисячі погонних метрів.

Міністр уточнив, що також продовжаться роботи на шосе, ремонт яких почали в минулому році. Серед них такі: Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам'янка (через Вінницю), Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, південний обхід р. Дніпро, Чугуїв – Мілове (через Старобільськ), Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя, Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв, Дніпро – Миколаїв (через Кривий Ріг) і Житомир – Чернівці.

Популярні новини зараз

Валюха зі "Сватів" поплатилася за довгого язика, як провчили улюбленицю Кварталу 95

Весільні сукні Кароль, Каменських, Тодоренко, Дорофєєвої, Гросу, Джамали: оберіть найкрасивішу наречену

Заробітчани привезли коронавірус в Україну, тестів на всіх не вистачить, - ЗМІ (оновлено)

Мільйони пенсіонерів залишаться без надбавки в березні, хто в "чорному" списку

Показати ще

Криклій розраховує на ухвалення законопроектів 2660 і 2661, які забезпечать додаткові 20 млрд грн на будівництво нових доріг в Україні.

Урядом затверджений перелік доріг державного значення, які будуть відновлені у 2020 році. З Дорожнього фонду буде...

Geplaatst door Vladyslav Kryklii op Woensdag 15 januari 2020

Нагадаємо, відремонтованих доріг в Україні стало більше, однак темпи робіт все одно недостатні. 

Як повідомляв портал Знай.иа у Києві офіційно відкрили Шулявський міст. Жителі столиці зафіксували на фото стан опори нещодавно відкритого мосту.

Також портал Знай.иа писав, як діяти пішоходу, щоб не потрапити під колеса на дорозі.