В Україні з 1 січня здійснюється процедура з перерахунку мінімальних розмірів пенсійних виплат для пенсіонерів, що не працюють і яким вже виповнилося 65 років і які мають страховий стаж не менше 30 років для жінок і 35 років для чоловіків.
За даними Styler, у зв'язку з індексацією і підвищенням прожиткового мінімуму, а також новими пенсійними програмами пенсії перерахують тричі у 2020 році.

У березні цього року мають провести проведена автоматичну індексацію пенсій. В наслідок чого пенсіонерам може бути нарахована надбавка. Розміри цієї надбавки стануть відомими наприкінці січня.

Проводитимуть індексацію за такою формулою:
 "50% інфляції + 50% зміни середньої зарплати за минулий рік". Спеціалісти переконують, що після перерахунку в середньому пенсії мають зрости на 12-15%.

Наступним кроком має стати підняття "мінімалки". Цілком логічно, що разом із підняттям прожиткового мінімуму мають зрости і пенсійні виплати. 

Популярні новини зараз

Мобільний оператор "Київстар" раптово змінив правила: що потрібно знати кожному клієнту

Як швидко схуднути до літа без дієт – правила, які зроблять струнким кожного

Як посадити навесні червоний буряк на борщ – секрети хорошого врожаю

У Львові з неволі викупили напівживого малюка, якого годували собачим кормом

Показати ще

Якщо порахувати, що з 1 липня 2020 року "мінімалка" збільшиться на 74 грн - з 1638 до 1712 грн. 
А з 1 грудня 2020 року ще на 57 грн. 
То ми отримаємо до кінця року мінімальну пенсію, яка складатиме тисячу сімсот шістдесят дев'ять грн.

Зазначили і те, що пенсіонерам і пенсіонерам-підприємцям навряд чи варто чекати підвищень. 
Вирахувати гроші вони зможуть лише після верифікації, за умови вчасного подання заяви в ПФУ про працевлаштування, або з яких-небудь причин не врахували зміни і підвищили виплати.

І третім стало анонсування в грудні 2019 року президентом Зеленським істотну надбавку для пенсіонерів категорії 80+. За його словами на ці потреби вже виділено 13 млрд гривень. Пенсіонери зможуть отримувати від 400 до 1100 гривень щомісяця додатково.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що з першого квітня 2020 року пенсійний вік для жінок в Україні має збільшитися на півроку


Як повідомляв портал "Знай.ua",  1 січня здійснюватимуть процедуру перерахунку мінімальних розмірів пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів.


Також "Знай.ua" писав, що мобільний додаток "Дія" буде доступний онлайн для всіх українців з 30 січня 2020 року.