У Львові легковик врізався в автобусну зупинку, на якій стояло багато пішоходів, повідомляє Telegram-канал “Киевские новости”.

Як повідомляється, аварія сталась на перехресті вулиці Куліша та проспекту Чорновола, біля торгівельно-розважального центру Форум. Наразі відомо про одну постраждалу. Дівчину після удару затисло між машиною та павільйоном зупинки. Її було доправлено до лікарні з підозрою на перелом тазових кісток.

Працівники правоохоронних органів перевірили водія автівки на алкотестері. Тест показав, що він був абсолютно тверезий. Причини та обставини аварії в даний момент уточнюються.

Нагадуємо, що нещодавно у поліції назвали найрозповсюдженіші причини аварій в Україні у минулому році.

Популярні новини зараз
Теріново змінюйте паспорт: українців не випустять за кордон із цими документами, кому треба бігти в ЦНАП Ні 2025, ні 2026 не принесуть миру в Україну: військовий розповів, що насправді може вплинути на рф Тарифи на електроенергію готуються переписати: як і коли зміняться ціни Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", двоє українських заробітчан розбилися під час ДТП у Польщі, шансів не лишалося.

Також "Знай.ua" писав, що п'яна в дим харків'янка влетіла в стовп і влаштувала копам дику істерику.