Як відомо, раніше новим директором Південно-Західної залізниці, яка входить до структури "Укрзалізниці", призначили одіозного Григорія Бевзу. Водночас, останній призначив своїм заступником ярого прихильника "руского міра", яким став Iгор Сагунов, пише Фактор.

Як відзначається, нещодавно з'явилася інформація стосовно того, що новообраний директор ПЗЗ обрав собі заступника, який ще в 2014-ому роцi був відкритим прихильником "руского мiра" та активістом, часто виступаючи на мiтингах в Донецьку.

Зауважимо, що до цього часу скандальний Сагунов працював у правоохоронних органах та до війни на Донбасі був прокурором Донецька. А пізніше Кремль і зовсім рекомендував його на посаду Генерального прокурора окупованої частини Донецької області. Щодо України, то на просторах держави він з’являється в 2017-ому році, розпочавши діяльність в ДП "Артемсiль".

Популярні новини зараз

Перші пасажири Укрзалізниці вскочили у вагони і остовпіли - бруд двомісячної давнини і пожежі

У Дніпрі на березі виявили "килим" із мертвих тіл - нелюдська жорстокість, місто благає про допомогу

Українці з браком стажу для пенсій матимуть право на матеріальну допомогу, як оформити

Українка померла через невдалий аборт, осиротивши трьох янголят - "першого народила у восьмому класі"

Показати ще

Нагадаємо, погані новини для Дубневичів: Гончарук планує залучити найбільшого залізничного оператора Німеччини до управління Укрзалізницею 

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Поки він чіпляється за крісло, в Україні горять електрички": в "Слузі народу" вимагають відставки глави УЗ Кравцова

Також "Знай.ua" писав, чи гідні члени Кабміну високих зарплат: Катеринчук відповів однозначно