Як відомо, раніше новим директором Південно-Західної залізниці, яка входить до структури "Укрзалізниці", призначили одіозного Григорія Бевзу. Водночас, останній призначив своїм заступником ярого прихильника "руского міра", яким став Iгор Сагунов, пише Фактор.

Як відзначається, нещодавно з'явилася інформація стосовно того, що новообраний директор ПЗЗ обрав собі заступника, який ще в 2014-ому роцi був відкритим прихильником "руского мiра" та активістом, часто виступаючи на мiтингах в Донецьку.

Зауважимо, що до цього часу скандальний Сагунов працював у правоохоронних органах та до війни на Донбасі був прокурором Донецька. А пізніше Кремль і зовсім рекомендував його на посаду Генерального прокурора окупованої частини Донецької області. Щодо України, то на просторах держави він з’являється в 2017-ому році, розпочавши діяльність в ДП "Артемсiль".

Нагадаємо, погані новини для Дубневичів: Гончарук планує залучити найбільшого залізничного оператора Німеччини до управління Укрзалізницею

Популярні новини зараз
Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений" Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Поки він чіпляється за крісло, в Україні горять електрички": в "Слузі народу" вимагають відставки глави УЗ Кравцова

Також "Знай.ua" писав, чи гідні члени Кабміну високих зарплат: Катеринчук відповів однозначно