"Заморожене" зниження цін на нафтопродукти знову продовжилося. Аналітики паливного ринку заявляють, що за тиждень, з 13 по 20 січня, зниження цін на бензин в середньому склало близько 60 коп./л, а на дизельне паливо - близько 50 коп./л.

Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

Так, українські аналітики тиждень тому розповіли про те, що на паливному ринку України відбувся переворот і говорили про потенційне зниження, але не прогнозували, що ціни впадуть так різко і так набагато. Виявилося, що їх зниженню допомогли продавці українського палива, які несподівано опустили цінники відразу на гривню.

АЗС, фото: umt.ua
АЗС, фото: umt.ua

Ще 5 грудня 2019 року Антимонопольний комітет зажадав від трейдерів знизити ціни на бензини і дизельне паливо. Індикативну ціну було встановлено в 1,1 $/л бензину А-95 і дизпалива. Нескладний розрахунок показує, що після тижневого зниження при нинішньому середньому комерційному курі покупки долара (24,42 грн/$) і нинішній середній ціні літра палива, А-95 коштує 1,09 $/л, ДТ – 1,07 $/л.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлiка Репяхова показала себе в три роки: відразу зрозуміло, на кого схожий малюк

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

АЗС, фото: auto.ria.com
АЗС, фото: auto.ria.com

Через те, що ціни в різних регіонах України пішли вниз неоднаково, різниця в ціні між найвищими і найнижчими цінами в залежності від регіону знову змінилася. За А-92 розкид цін склав 5,6%, було 7% (1,4 грн/л, мінус 47 коп./л), А-95 – 7,2%, було 6,3% (1,78 грн/л, мінус 58 коп./л), по дизелю 5,1%, було 5,9% (1,33 грн/л, мінус 39 коп./л), за автогазу 8,8%, було 7,5% (1,07 грн/л, плюс 14 коп./л).

Нагадаємо, загорівся просто перед вильотом: в аеропорту майже дві сотні людей приготувалися попрощатися з життям.

Як повідомляв Знай.uа продуктовий кошик: як змінилися ціни протягом 9 років, остання статистика.

Знай.uа писав, водії, радійте: в Україні рекордно подешевшало пальне.