Президент Володимир Зеленський підписав указ про тимчасовий безвізовий режим для громадян Великої Британії.

Безвіз для Британії зроблений для практичної реалізації та розвитку партнерства між Україною та Великою Британією. Вводиться безвізовий режим 31 січня і закінчується 30 січня 2021 року. Згідно із умовами безвізу, перебувати на території України британцям можна не більше, ніж 90 днів протягом 180 днів.

Велика Британія, фото: ptjornal.com
Велика Британія, фото: ptjornal.com

Також новий указ передбачає те, що Кабінет міністрів має вжити усі необхідні заходи, які випливають з його тексту.

Нагадуємо, що з 2021 року українцям, які планують поїхати до Європи, необхідно буде пройти додаткову перевірку через нову систему ETIAS.

Популярні новини зараз
В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, Польща стала єдиною країною Шенгену і ЄС, в законодавстві якої передбачено спрощення працевлаштування для громадян Євросоюзу.

Також портал Знай.ua писав, що угода про безвізовий режим підписана між Україною і Маршалловыми островами.