Міністерство оборони Великої Британії підтвердило, що надасть новий пакет нелетального обладнання для української армії.

Про це повідомляє прес-служби Міноборони Британії.

Зокрема, Британія подарує українській армії 2000 шоломів марки 6, 150 шоломів з вмонтованими приладами нічного бачення, 200 GPS-навігаторів, 220 захищених ноутбуків, а також 1000 пакетів для надання першої медичної допомоги.

Згідно з повідомленням, загальна вартість допомоги становить близько 850 тис. фунтів стерлінгів, або 1,3 млн. дол. В дану суму входять також транспортні витрати.

Обладнання надано згідно з проханням українського уряду і буде доставлено у найближчі тижні.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Показати ще

Міністр оборони Майкл Фаллон сказав, що цей подарунок нелетального обладнання призначений для запобігання подальшим загибелям і пораненням українських військових. "Наша спільна мета полягає у зміцненні обороноздатності українських збройних сил", наголосили в МО королівства.

Разом з пакетом допомоги в Україну прибудуть британські військові інструктори, які проведуть коротке навчання українських військовослужбовців.

Раніше, у четвер під час візиту до Києва міністр закордонних справ Великої Британії Філіп Хеммонд заявив, що Британія зацікавлена у сприянні посилення обороноздатності української армії.