Міністерство оборони Великої Британії підтвердило, що надасть новий пакет нелетального обладнання для української армії.

Про це повідомляє прес-служби Міноборони Британії.

Зокрема, Британія подарує українській армії 2000 шоломів марки 6, 150 шоломів з вмонтованими приладами нічного бачення, 200 GPS-навігаторів, 220 захищених ноутбуків, а також 1000 пакетів для надання першої медичної допомоги.

Згідно з повідомленням, загальна вартість допомоги становить близько 850 тис. фунтів стерлінгів, або 1,3 млн. дол. В дану суму входять також транспортні витрати.

Обладнання надано згідно з проханням українського уряду і буде доставлено у найближчі тижні.

Популярні новини зараз

Волочкова станцювала стриптиз під Лободу, роздягалася як може: "Як з підворіття"

Українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення

Головне за ніч: заборона від Зеленського, Ляшко у презервативах, повернення субсидій та Євро-2020

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Міністр оборони Майкл Фаллон сказав, що цей подарунок нелетального обладнання призначений для запобігання подальшим загибелям і пораненням українських військових. "Наша спільна мета полягає у зміцненні обороноздатності українських збройних сил", наголосили в МО королівства.

Разом з пакетом допомоги в Україну прибудуть британські військові інструктори, які проведуть коротке навчання українських військовослужбовців.

Раніше, у четвер під час візиту до Києва міністр закордонних справ Великої Британії Філіп Хеммонд заявив, що Британія зацікавлена у сприянні посилення обороноздатності української армії.