Британська метеорологічна служба заявила, що це п'ятиріччя буде найспекотнішим у світі за всю історію спостережень. Про це повідомляє телеканал Sky News.

За прогнозами фахівців, у найближчі п'ять років середні температури повітря становитимуть на 1,15-1,46 градуси за Цельсієм вище, ніж у доіндустріальний період людства.

При цьому попередні п'ять років вважаються також найспекотнішими з моменту початку спостережень, а саме в середньому на 1,09 градусів за Цельсієм вище колишніх показників.

глобальне потепління
глобальне потепління

Таким чином, за прогнозами експертів, у найближчі п'ять років середні температури будуть на 1,15 – 1,46 градуси за Цельсієм вище, ніж у температури в доіндустріальний період людства.

Популярні новини зараз
Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі
Показати ще

Якщо виключити ймовірність масштабної вулканічної активності, то дані прогнози показують, що людство швидко рухається до точки, коли будуть спостерігатися тимчасові переходи глобальних температур за позначку в 1,5 градусів за Цельсієм.

глобальне потепління, фото: 112
глобальне потепління, фото: 112

В метеослужбі зазначили, що "вікно можливостей звужується" через потепління на Землі для реагування на дану ситуацію. В першу чергу, потепління зачепить північні райони Європи, Азії, Північної Америки, а також Північну Атлантику.

Нагадаємо, що в 2019 році Світовий океан нагрівся до рекордної позначки.

Як повідомляв портал Знай.uа, через глобальне потепління 85% усіх виноградників у світі можуть опинитися в зоні ризику.

Також портал Знай.uа писав, що Грета Тунберг виступила в Давосі з посланням до людства: "Залишилося 8 років, щоб врятувати планету".