В Україні пенсійні виплати становить 1564 гривні на місяць, що є зовсім невеликою сумою для проживання пенсіонерів.

Протягом останніх 5 років ціни на продукти, одяг, транспорт і комуналку сильно зросли, в той час, як пенсії залишилися на колишньому рівні. Слід зазначити, що для хорошого життя українських пенсіонерів слід виплачувати мінімальну зарплатню, яка складає в межах 3-4 тисяч гривень, щоб літні люди могли дозволити собі добре харчуватися, оплачувати ліки, послуги лікарів, комуналку та інше.

Пенсіонери

До початку 2020 року глава української держави Володимир Зеленський анонсував новини про те, що пенсії в цьому році будуть активно рости і незабаром складуть великі суми для деяких пенсіонерів. Також надійшла інформація про суму, яка складе новий розмір - добавка на 1,1 тисяч гривень. Згідно зі статистикою, в Україні 12 мільйонів пенсіонерів і ще більше тих, хто протягом 5 років стануть ними ж. Об'єктивно зрозуміло, що одразу ж усім підняти пенсії неможливо, проте певним людям в 2020 році дуже пощастить. Навіть для деяких українців така надбавка стане досить великою.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Кабінет міністрів розробив певних механізм, за допомогою якого можна буде збільшити пенсії на 400 або ж на 1 тисячу гривень для тих, кому більше 80 років. До того ж, глава держави анонсував, що далі вікова планка для збільшень пенсій за віком буде знижуватися до 75, а далі і до 70 років. Таким чином, до 2020 року на підвищення пенсій можуть очікувати пенсіонери від 70-річного віку.

Популярні новини зараз

"Мій розум підірваний": жінка приголомшила мережу курйозною ілюзією, схожою на "причандал"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Пенсіонери

Нагадаємо, що пенсійна система для багатьох українців є єдиним способом вижити, але грошей в ПФУ не вистачає, а потреба в дотаціях з бюджету щороку зростає.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Михайло Шнайдер порушив наболілу тему українців, а саме про прожитковий мінімум і мінімальну пенсію.

Також "Знай.ua" писав, що літня художниця з Нью-Йорка завдяки своєму ексцентричному увазі стала, без перебільшень, місцевою зіркою.