Евакуація українців з китайського міста Ухань, де зафіксовано спалах COVID-19, запланована на 18 лютого. Про це заявила міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька. У прес-службі міністерства повідомили, що урядом було прийнято рішення про спільну роботу міністерств по евакуації українців через коронавірус.

"З нашими громадянами в Ухані комунікує МЗС, має чат, де спілкуються. Міністерство інфраструктури відповідає за доставку і авіаборт. Оперативний штаб в уряді вирішує питання фінансування та затвердження алгоритму дій. Затримки евакуації немає. Для того, щоб забезпечити прибуття громадян в Україні і дати можливість всім відчувати себе в безпеці, ми повинні добре підготуватися", - зазначила Зоряна Скалецька. Зоряна Скалецька

Коронавірус в Китаї, фото: TK Media
Коронавірус в Китаї, фото: TK Media

Популярні новини зараз

Як позбутися ненависного хропіння, топ народних порад

У мережі розкрили підлу схему Приватбанку та показали, як на українців оформлюють "вічні" кредити

Покупці придбали в АТБ звичайні продукти і ледь не поплатилися життям

Адекватність Кароль, Данилка і українців поставили під сумнів, Нацвідбір загруз в "путінському" скандал

Показати ще
За словами Скалецької, на борт літака зможуть потрапити тільки ті українці, які не мають симптомів захворювання і пройдуть в аеропорту медичний контроль. На борту будуть присутні українські медики, які будуть супроводжувати евакуйованих українців, а надалі перебуватимуть разом з евакуйованими громадянами в місці ізоляції і проводити медико-санітарне спостереження за ними.

Після прибуття в Україну всіх пасажирів відразу посадять в автобус і відвезуть в місце обсервації на 14 днів. Якщо у когось з пасажирів проявляться ознаки хвороби, то він буде направлений в лікарню.

Зоряна Скалецька, ZIK.UA
Зоряна Скалецька, ZIK.UA