У ВООЗ заявили, що не володіють свідоцтвами щодо мутації коронавірусу. В опублікованому в Женеві 26 січня інформаційному бюлетені ВООЗ йдеться про те, що Всесвітня організація охорони здоров’я на даний момент не володіє свідченнями того, що коронавірус 2019 nCoV, який викликав в Китаї пневмонію нового типу, зазнав змін.

"ВООЗ не отримувала свідоцтв того, що вірус змінився. ВООЗ очікує подальшої інформації від китайських офіційних осіб", - наголошується у повідомленні.

Коронавірус в Китаї, фото: TK Media
Коронавірус в Китаї, фото: TK Media

Водночас 26 січня на прес-конференції в Пекіні глава Державного комітету у справах охорони здоров’я КНР Ма Сяовей заявив про посилення здатності коронавірусу нового типу 2019 nCoV передаватися від людини до людини, в результаті чого епідеміологічна ситуація перейшла в нову складнішу стадію

В інформаційному бюлетені ВООЗ наголосили, що, згідно з нинішніми оцінками, інкубаційний період 2019 nCoV варіюється від двох до 10 днів. В організації також зазначили, що під час інших спалахів хвороб, пов’язаних з коронавірусом, в тому числі MERS (близькосхідний респіраторний синдром), "деякі люди, які не виявляли симптомів, могли заражати інших".

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

Жителі селища виявили тисячі мертвих тіл на березі річки

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Показати ще

Спалах пневмонії, викликаної коронавірусом, був зафіксований у грудні 2019 у найбільшому китайському місті Ухань. Повідомляється, що зараз число підтверджених в КНР випадків захворювання перевищило 2,4 тис. осіб, кількість летальних - 80.

Коронавірус з Китаю, фото: Mirror
Коронавірус з Китаю, фото: Mirror

Нагадаємо, китайський вірус, який підкосив сотні людей, кочує світом, українцям радять приготуватися: як зберегти життя

Як повідомляв портал "Знай.ua", 2020 рік може стати для людства моторошним: показано страшну закономірність

Також "Знай.ua" писав, що Китай розносить по всьому світу смертельний вірус, йде східний вітер: до чого готуватися українцям