В мережі розповіли про нову схему шахраїв, завдяки якій вони навчилися красти просто біля банкоматів. Фахівці у сфері безпеки порадили у випадку, якщо ви перебуваєте біля банкомату і виявили карту, то ні в якому разі не можна брати її в руки.
 
Людина, вважаючи, що її міг забути попередній клієнт, який знімав гроші, скоріш за все захоче її повернути. Однак фахівці застерігають від таких дій, щоб не стати жертвою шахрайства. Експерт з безпеки Руслан Болгов пояснив:

Банкомат, фото: nguoivietodessa.com
Банкомат, фото: nguoivietodessa.com

Популярні новини зараз

Банки подарували українцям кредитні канікули на час карантину, що важливо знати

Котлети для тих, хто на дієті - рецепт популярного смаколика без шкоди для тіла

У Львові невидимий убивця обірвав життя лікарки та її сина, місто в сльозах

Кадри пекельної аварії під Львовом потрапили в мережу, - три смерті за хвилину

Показати ще

"Підходять люди і починають розповідати, що на цій картці були гроші, і прийшло повідомлення, що вони зняті. А картка знаходиться у вас. Мовляв, нумо розбираймося", − розповів Руслан Болгов. Руслан Болгов

Далі здійснюється психологічний тиск на людину і шахраям вдається довести жертву до стресового стану. В результаті аферисти починають вимагати гроші, лякаючи, що в іншому випадку викличуть поліцію і вас визнають винними.

Нова шахрайська схема біля банкоматів: фото: akket.com
Нова шахрайська схема біля банкоматів: фото: akket.com

Фахівці наголошують, що виявивши чужу картку в банкоматі не слід робити з нею ніяких дій. Слід почекати кілька хвилин, коли банкомат автоматично "проковтне" її. Лише після цього можна з безпекою користуватися банкоматом, а банк повідомить людину за допомогою дзвінка про те, що вона забула картку в банкоматі.

У випадку, якщо клієнт не повернеться за картою, тоді через певний час карту йому віддадуть у відділенні. У подібних випадках власники часто замовляли собі нові банківські карти. 
 
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше