Український політолог Юрій Романенко у річницю "кривавого четверга" - дня масових розстрілів на Євромайдані - прокоментував сьогоднішній стан української політики, а також провів зв'язок існуючих проблем з неочікуваною реакцією українського суспільства на евакуацію громадян з Китаю через спалах коронавірусу.

Відповідний допис був розміщений на авторському каналі в Telegram.

Романенко поставив під сумнів той факт, що у країні в 2014 відбулася революція і заявив, що ці події варто розглядати скоріше як державний переворот

Популярні новини зараз

Головне за день вівторка, 7 квітня: діти в гірших умовах, ніж собаки та хто заробляє на паніці українців

"Один лікар на всіх" - Ані Лорак показала обличчя без макіяжу і викликала бурю обурення

Привіт із 80-х - секретний рецепт кабачків, про який знали тільки в СРСР

У Львові невидимий вбивця непомітно підкрався до родини із двома дітьми, - рахунок йшов на секунди

Показати ще

"У ході державного перевороту одна частина правлячої еліти отримала контроль над державою, змінивши іншу частину правлячої еліти. Янукович та Партія регіонів були вигнані з ключових позицій із застосуванням насильства. Вибори здійснювалися після того, як Турчинов, Яценюк і отримали контроль над силовими органами, забезпечивши результат далі на президентських і парламентських виборах. Тому є два процеси - бунт під управлінням правлячої еліти, який закінчився державним переворотом, а не революцією, що приводить до глибокого зламу старих інститутів і соціальних відносин", - пояснює політичнй експерт.

За словами Романенка, Україна за шість років не знайшла виходу з кризи, і тому досі стоїть на межі свого існування.

"Суспільство в стані шизофренії і заглиблюється архаїки, які яскраво ілюструють "уханьский синдром". Держава де-факто існує на папері і є паперовим тигром. Жодна з базових причин, які привели людей на Майдан, не вирішена. Більш того, ці причини поглиблено", - до такого висновку прийшов політолог.

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Романенко пояснив, чому українці повстали проти евакуйованих з Китаю співвітчизників: "Держава не має ні найменшого шансу".

Як повідомляв портал "Знай.ua", учора 19 лютого Романенко виступив на мітингу біля Офісу Президента.

Також "Знай.ua" писав, що Романенко різко звернувся до Зеленського: "Вова, тебе понесло не туди, черговий казкар нам не потрібен".