"Укрзалізниця", попри рішення Кабміну про обмежувальні заходи через поширення коронавірусу, працює в штатному режимі. Про це повідомила прес-служба компанії. Зазначається, що поїзди відправляються за графіком. З метою недопущення занесення і поширення в Україні коронавірусу "Укрзалізниця" реалізує оперативний план заходів. Зокрема, у вагонах і на вокзалах проводять вологе прибирання.

Укрзалізниця, скріншот: YouTube
Укрзалізниця, скріншот: YouTube

"Укрзалізниця" реалізує оперативний план нижченаведених заходів:

  • проводиться вологе прибирання та дезінфекція вокзальних приміщень, пасажирських вагонів;
  • щогодини проводиться додаткова дезінфекція в місцях найбільшої концентрації пасажирів;
  • забезпечено належний стан санітарних тупиків для проведення у разі необхідності карантинних заходів;
  • на вокзалах обладнуються приміщення для тимчасової ізоляції хворих з ознаками інфекції, які обладнуються необхідним обладнанням та протиепідемічними засобами;
  • всі поїзди укомплектовані необхідними засобами для надання першої медичної допомоги.

Коронавірус, фото - Getty Images
Коронавірус, фото - Getty Images

Кабінет міністрів України не виключає варіанту введення додаткових обмежувальних заходів з метою недопущення поширення коронавірусу. Мова йде про обмеження пересувань всередині країни у випадку, якщо ситуація з поширенням цього небезпечного захворювання буде погіршуватися.

Популярні новини зараз
"Укрзалізниця" попередила українців про важливі зміни з 1 червня: що потрібно знати Російські окупанти почали перекидати техніку і людей з Криму: збираються наступати в Запоріжжі Майже у два рази: в Україні обрушилися ціни на популярну ягоду Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше