Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко в ефірі "Громадського радіо" розповів про суворі заходи, які будуть чекати порушників карантинного режиму, пов'язаного з коронавірусом в Україні. Виявляється, порушення правил безпеки може бути чревате для винуватця строком до 8 років позбавлення волі.
За словами Варченка, поліція має право проводити спеціальні рейди щоб перевірити, наскільки сумлінно українці дотримуються карантину.

Як пояснив Варченко, дії правоохоронних органів у даному випадку регламентовані статтею 325 Кримінального кодексу України, в якій йдеться про порушення санітарних правил і норм щодо інфекційних захворювань.

При виявленні порушень за цією статтею покарання може бути суворим – від штрафу до обмеження волі строком на три роки. А якщо порушення призвело до тяжких наслідків – то санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 8 років.

Крім того, за словами Варченка, є ще одна стаття Кримінального кодексу, яка регламентує порушення у такій ситуації – це стаття 137, про відповідальність і обов'язки громадянина щодо охорони здоров'я і життя дітей. Вона передбачає покарання у вигляді штрафів та позбавлення волі строком на 5 років.

Популярні новини зараз
Які продукти ніколи не можна розігрівати у мікрохвильовці: несподіваний перелік Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Вийдуть тонкими й не будуть рватися: простий рецепт ідеальних млинців
Показати ще

Також Знай.іа" писав, коронавірус в Україні: у Твіттер на жарті показали, як все може бути

Нагадаємо, коронавірус вкладає у ліжка все більше українців, кількість пацієнтів з підозрою на смертельну інфекцію зросла.