Українцям озвучили орієнтовний прогноз Національної академії наук України, при низькому рівні протиепідемічних та профілактичних заходів коронавірусом COVID-19 може бути інфіковано 22,2 млн осіб в країні.

Про це йдеться у відповідному протоколі КМДА. Якщо українці не будуть масово дотримуватись протиепідемічних і профілактичних заходів, то ситуація може стати критичною, враховуючи збільшення кількості хворих COVID-19 на території України та міста Києва.

Коронавірус, фото з вільних джерел
Коронавірус, фото з вільних джерел

"Питання вжиття заходів щодо запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної короновирусом SARS-CoV-2, 17 березня 2020 року було розглянуто на позачерговому засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)", - йдеться в документі.

Популярні новини зараз

Легендарна співачка впала в кому, лікарі збиті з пантелику

Півень-зомбі, який "повстав з мертвих", перелякав свого власника

Комаровський порадив ефективний засіб для миття рук — краще, ніж мило

Харків'янин показав дива винахідливості, щоб уникнути штрафу через маску- краще так не робіть, фото

Показати ще

Коронавірус в Україні, фото YouTube
Коронавірус в Україні, фото YouTube

19 березня Нацакадемія наук анонсувала виробництво українських тест-систем на коронавірус. Цікаво, що розробку вітчизняних тест-систем вчені Інституту молекулярної біології і генетики розпочали ще в січні за завданням РНБО, як відчували, що на Україну насувається лихо.

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше