У Генеральному штабі Збройних Сил України за ініціативи Ради резервістів Збройних Сил України відбулася робоча нарада, на якій обговорювалась можливість реалізації призову резервістів без оголошення мобілізації. Наразі обговорюється новий вид військової служби за призовом з-поміж резервістів терміном до 6-и місяців.

Джерело: повідомлення Генерального штабу ЗСУ в соціальній мережі Facebook.

Дана ініціатива спрямована на підвищення боєздатності української армії, а також на власне захист інтересів резервістів, які уклали контракт з бойовими військовими частинами про проходження служби.

Нарада Генштабу ЗСУ, фото Facebook
Нарада Генштабу ЗСУ, фото Facebook

"Відповідні зміни до законодавства розроблено на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 грудня 2018 року «Щодо підсумків введення воєнного стану в Україні» і враховують досвід проведення в Україні 6-ти черг часткової мобілізації. Зміни спрямовані на вдосконалення та унормування надважливих для обороноздатності України питань пов’язаних у тому числі й з реформуванням системи військових комісаріатів, ефективністю та автоматизацією процесу функціонування в державі системи військового обліку людських мобілізаційних ресурсів та оперативним доукомплектуванням в особливий період Збройних Сил України та інших військових формувань мотивованими та підготовленими резервістами у разі раптово виникаючої кризової ситуації, яка загрожуватиме національній безпеці України.

Популярні новини зараз
Українцям показали справжнього Олексія Арестовича, таким його знають не всі: " То Подоляк знімав" Ірина Федишин показала найсильнішу зброю, яка здатна врятувати військових з "Азовсталі": "Віримо у чудо" Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею Сергій Притула звернувся до українців з поганою новиною про ленд-ліз від США: "Пообіцяли дати..."
Показати ще

Законопроектами також передбачено норми, що поширюють весь комплекс чинних соціальних пільг та гарантій для мобілізованих осіб, на резервістів, які можуть бути призвані на військову службу в особливий період без оголошення мобілізації. Окрім того передбачається запровадження і податкових пільг на самозайнятих осіб (фізичних осіб – підприємців) у разі їх призову на військову службу за призовом осіб з числа резервістів в особливий період", - йде мова у повідомленні.

У Києві, в Генеральному штабі Збройних Сил України, за ініціативи Ради резервістів Збройних Сил України відбулася робоча...

Geplaatst door Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine op Woensdag 13 mei 2020

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Призов до ЗСУ з 18 років: українці "відправили" до армії колег Зеленського, фотожаба.

Як повідомляв портал Знай.ua, Обов'язковий призов до армії скасують: у Міноборони розкрили деталі.

Також Знай.ua писав, Призов до лав ЗСУ знову перенесли, потенційним строковикам встановили нові терміни.