"Нова Пошта" - найбільша в Україні служба доставки. Однак останнім часом якість доставки знижується все сильніше і сильніше. Одна з клієнток опублікувала фотозвіт посилки, яку вона отримала з "Нової Пошти". Вона замовила велику кількість різних товарів, проте після "транспортування" вони всі перетворилися на одне ціле.

Телеграм-канал" Народний Ревізор " опублікував фотографії після розпакування посилки. Дівчина купила в інтернет-магазині 4 пляшки миючого засобу, 2 пляшки шампуню, сіль для посудомийної машини і 3 маски для обличчя. Однак в результаті доставки посилка була пошкоджена. Наслідки фотографії виявилися катастрофічними.
Посилка виявилася придавленою.

Удар припав в район пляшки. Вона лопнула по шву, в результаті чого рідина розтеклася по всій посилці. Дві пачки солі були залиті, вона вже непридатна до використання. Маски для обличчя і зовсім не доїхали.
Тому при отриманні посилки на "Новій Пошті" обов'язково потрібно перевірити вміст. Якщо воно було пошкоджено в результаті транспортування, скаргу потрібно залишити на місці.

Нагадавши, Знай писав, що в Телеграм-каналі "Народний Ревізор" показали ще одну таку посилку. Українка замовила мед. Ємністю з солодкістю упакували, а на кородбку наклеїли спеціальний знак про те, що тут крихкий предмет. Однак у пункті призначення замовниця отримала місиво з меду та скла. клієнтка показала результат транспортування її покупки. 

Популярні новини зараз

Пси режиму Лукашенка залишили сиротами дев`ятьох дітей: "Не витримала знущань"

Аліну Гросу після розлучення помітили з чоловіком, старшим за неї і букетом квітів: "Я щаслива!"

У Росії загинув актор Дмитро Жулін зірка серіалу "Олександрівський сад"

У київському метро виявили невідомі бактерії - китайський вірус і сибірка здадуться "квіточками"

Показати ще

Також Знай повідомляв, що нова пошта повідомила про зміну графіка роботи. У будні дні відділення відкриватимуться з 8 години ранку, а у вихідні вони працюватимуть у скороченому варіанті з 9 години ранку і до 17 години. На такий графік переведені 250 відділень, в яких приймають і видають вантажі з вагою до 1000 кг. 

Нещодавно Знай передавав, що кур'єр Нової Пошти вирішив вкрасти посилку з порога клієнта. Кур'єр доставив посилку, а клієнт оплатив її доставку через онлайн-додаток. Кур'єру потрібна була паперова квитанція. клієнт відлучився роздрукувати квитанцію, а кур'єр в цей час вирішив перелізти через паркан і забрати посилку.