Указом президента 28 листопада відтепер є Днем працівника системи фінансового моніторингу

Про це повідомляє Знай.UA з посиланням на офіційний сайт ОПУ, указ набирає чинності з дня його опублікування.

"Враховуючи значний внесок працівників системи фінансового моніторингу в утвердження статусу України як надійного партнера міжнародної спільноти у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення, на підтримку ініціативи Кабінету Міністрів України постановляю: встановити в Україні професійне свято - День працівника системи фінансового моніторингу, відзначати щорічно 28 листопада", - йдеться в документі.

Голова Держфінмоніторингу Ігор Черкаський привітав усіх причетних до цього свята, висловивши спільне прагнення співробітників відомства і далі наполегливо працювати в інтересах українського суспільства.

Популярні новини зараз

Горить український гуртожиток з біженцями з Донбасу: є постраждалі, включаючи дітей

Покрищук назвала найбільшу помилку дівчат: "Думаєте, що ваша пи*да якась особлива"

Тіна Кароль розтанула в обіймах Дана Балана: "Люблю шалено"

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Показати ще

"Саме в цей день у 2002 році Верховною Радою України був прийнятий перший в історії незалежної України Закон Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, яким розпочато національну систему фінансового моніторингу. Запровадження Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України цього професійного дня є визнанням високого авторитету заходів, що вживаються учасниками Національної системи фінансового моніторингу та значних результатів її роботи", - зазначив у своєму зверненні Черкаський.

За словами глави відомства, українська система протидії відмиванню доходів планомірно вдосконалюється з урахуванням міжнародних зобов'язань України.

"Тільки за останній час прийнято сучасне законодавство, що відповідає світовим стандартам, удосконалено міжвідомчу та міжнародну співпрацю, а приватний сектор продуктивно підтримує і бере активну участь у цьому процесі", - йдеться у привітанні Голови Держфінмоніторингу.