В Україні у зв'язку з повномасштабною війною планують скасувати один важливий податок для деяких громадян. Хто і за що зможе не платити, зазначено у законопроєкті №7632, який уже подано до Верховної Ради та готується до голосування.

Так, згідно з документом, українці, житло яких зруйноване або пошкоджене під час повномасштабної війни з російськими загарбниками, зможуть не сплачувати податок на нерухомість. Пропонується скасувати податок для всіх українців, незалежно від того, чи розміщено нерухомість на територіях, де велися чи ведуться бої, чи у тимчасово окупованих населених пунктах.

Зруйнований будинок. Фото: скриншот Youtube
Зруйнований будинок. Фото: скриншот Youtube

Податок для таких осіб скасовується з того місяця, в якому було зруйновано їхнє нерухоме майно. Водночас факт руйнування необхідно підтвердити актом огляду об'єкта, складеного органом державної влади чи органом місцевого самоврядування.

Сплата податків, кадр з відео
Сплата податків, кадр з відео

Популярні новини зараз
Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала"
Показати ще

У разі ухвалення законопроєкту, українцям, які бажають отримати звільнення від податку, необхідно звернутися до поліції для фіксації факту пошкодження майна зі складанням протоколу огляду місця події.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, декільком категоріям українців повідомили, що буде з їхніми зарплатами під час війни: офіційна заява.

Також наш портал інформував, зниження пенсій у 2023 році: у Мінсоцполітики дали вичерпну відповідь, що чекає на українців.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що українці, які залишилися без дому, продовжують отримувати платіжки за газ: у Мінітеграції пояснили, що робити в таких випадках.