Стало відомо про ще один міжнародний скандал. Українку та росіянку на відомому конкурсі краси хотіли поселити в одній кімнаті, поки в країні восьмий місяць триває кровопролитна війна з росією.

Сталася ця неприємна ситуація з українкою на ім'я Ольга Васильєва, що з Івано-Франківської області. Вона вирушила на Балі для того, щоби взяти участь у конкурсі краси, але й там не обійшлося без скандалу, на жаль.

Організатори заходу мабуть не надто стежать за новинами, і не розуміють, що росія близько восьми місяців тому розпочала повномасштабну війну проти України, а самі росіяни це прийняли як факт, і навіть не намагалися боротися зі своїм президентом.

Саме тому організатори вирішили поселити українку з представницею з Росії, яка приїхала відстоювати «честь своєї країни». Але 22-річна Ольга терпіти це не стала, і не погодилася з тим фактом, що "краса поза політикою" і почала вимагати переселити її.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: експерт радить активно закуповуватись валютою перед весною 65-річним українцям пощастить двічі: як зміниться розмір пенсії Чекайте на повістку до суду: борги за комуналку вибиватимуть із новою силою В "Нафтогазі" відхрестилися від другої платіжки та пояснили чи потрібно платити
Показати ще

Конкурс краси, скріншот: YouTube
Конкурс краси, скріншот: YouTube

"Повірте мені, я теж за мир, кохання, дружбу, підтримку, але не від тих, кого не можу пробачити. Не від тих, хто катує моїх братів і сестер", - сказала українка у коментарі ТСН.

При цьому президент Національного конкурсу краси Наталія Ковальова впевнена, що самі організатори зробили це спеціально, щоб натякнути на якусь дружбу народів. Сама ж росіянка не бачить у цьому нічого такого і готова була жити в одному номері з українкою. Мабуть, у війні вона також не бачить нічого такого.

Після цього українці було надано окремий номер із сусіднім готелем, і живе вона там далеко від інших учасниць.

"Я знову на рецепції наголосила: чи знаєте ви мою ситуацію. Так-так. Але побачила, що заходжу до кімнати, де дівчинка... Повертаюся знову на рецепцію - ситуацію пояснила переконливіше і мене переселили", - додала Ольга Васильєв.

Нагадаємо, що в Україні зросла низка виплат: хто отримуватиме більше вже з жовтня

Раніше повідомлялося, що пропагандисти вирішили висміювати тих, хто тікає від мобілізації: вийшло шкода і мотивує ще більше

Також, екстрасенс Людмила Хомутовська передбачила смерть путіна в найближчі місяці, і назвала терміни закінчення війни в Україні