Повномасштабна фаза війни в Україні триває вже понад 8 місяців, але це не скасовує важливості роботи із соціальною сферою.

Наприклад, відомо, що до кінця року буде ще раз перераховано розмір пенсій для деяких категорій людей похилого віку. Це відбудеться у грудні, у зв'язку із зростанням прожиткового мінімуму. Частина українців має право на доплату до пенсії у розмірі 579 гривень. Це стосується громадян, які досягли 80-річного віку.

Пенсіонери в Україні. Фото: скриншот Youtube
Пенсіонери в Україні. Фото: скриншот Youtube

Хоча ця доплата і була встановлена ​​ще 1 квітня 2022 року, вона становила 500 гривень. Але завдяки індексації, що пройшла в березні 2022 року, доплата щомісяця становитиме 579 грн. Для цієї категорії пенсіонерів.

Щодо інших людей похилого віку, то з 1 жовтня тим українцям, яким виповнилося від 70 до 75 років, встановлено компенсаційну доплату у розмірі до 300 гривень. Вона встановлюється незалежно від виду пенсії, закону, тривалості страхового стажу та факту роботи.

Популярні новини зараз
Росіянка, яка закликала бомбити Німеччину почала істерити через "русофобію" 200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри Пенсійний вік та "мінімалка" в Європі та Україні - порівняння: де умови для літніх людей кращі Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть
Показати ще

Тим, хто старше 75 років – доплата становитиме 456 гривень.

Пенсіонерам підвищили виплати. Фото: скриншот з відео
Пенсіонерам підвищили виплати. Фото: скриншот з відео

Подібні місії держави перед пенсіонерами дуже важливі, тим більше - під час війни, коли дорожчає абсолютно все і наближається зима, яку деякі експерти чи представники влади називають "найскладнішою за всю історію незалежності України".

Нагадаємо, гроші "випаровуються" з картки: ПриватБанк звинуватили у незрозумілих списаннях

Як повідомляв "Знай.uа", що зміниться для українців з 1 листопада: податки, тарифи та паспортні послуги

Знай.ua писав, гриби ростуть, ціни - падають: українцям показали, як у супермаркетах змінилася вартість осінніх "вітамінів"