Стало відомо про те, після яких поломок транспортного засобу краще одразу виставити його на продаж.

Про це розповів автоексперт Андрій Оробець.

Ніщо не вічне, і навіть улюблений чотириколісний друг іноді може підвести. Чоловік каже, що порушення геометрії кузова, а також серйозні несправності кермової чи гальмівної ситуації можуть стати першими дзвінками про те, що транспортний засіб вже краще виставляти на продаж. Робити ці проблеми самостійно краще не потрібно.

Ремонт авто - фото urban.kh.ua
Ремонт авто - фото urban.kh.ua

"Поломки, звичайно, різні бувають, але взагалі не рекомендував би використовувати автомобіль, де однозначно порушена геометрія кузова. Це говорить про те, що він побував у якійсь неприємній аварії. Що ж за цим буде? Крім зносу гуми буде обмежена і безпека цього автомобіля" - каже автоексперт.

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Як практично і все у цьому світі, деталі та вузли мають свій термін придатності. Якщо за всіма видимими і невидимими ознаками він уже вийшов, то за наявності фінансової можливості краще відразу зважитися на заміну вашого автомобіля, адже витрачатися на ремонт не дуже доцільно.

Машини, скріншот: Youtube
Машини, скріншот: Youtube

Існує безліч експертиз, які скажуть про те, що при таких поломках техогляд автомобіль вже точно не пройде. Все це такі критичні поломки, які говорять про те, що автомобіль використовувати більше не можна.

Зрештою, навіть якщо не заганяти машину в сервіс, визначити її стан можна і зовні, упевнений експерт.

Автомобіль, фото: galinfo
Автомобіль, фото: galinfo

Нагадаємо, що доплати до мінімальних пенсій: хто і коли може отримати новий бонус

Раніше повідомлялося, що українці готові поміняти Катерину ІІ з Одеси на вкраденого херсонського єнота - потрібна підтримка народу

Також доведеться заплатити до 8500 гривень: українських водіїв попередили про нові правила на дорогах