Українців чекає чергова зміна цін на продукти харчування у грудні. Головними причинами є відключення світла та додаткові витрати виробництв на генератори та пальне до них.

Про це написали в agronews.ua. Експерти зазначають, що цього року буде надлишок круп, оскільки зібрали добрий урожай. Відповідно, ціни на них знижуватимуться. Це стосується і гречки, яка ще нещодавно шокувала споживачів своєю вартістю.

Ціни на крупи. Фото: скрін youtube
Ціни на крупи. Фото: скрін youtube

Крім того, цілком можливе зниження ціни на борошно. Великого обвалу цін не буде. Але і крупи, і пшеничне борошно можуть подешевшати на 5%.

Але інші продукти подорожчають через використання альтернативних джерел електроенергії на виробництвах. Йдеться насамперед про харчові продукти, на виробництво яких витрачається багато ресурсів.

Популярні новини зараз
Україна забуде, що таке війна: ясновидець розповів про майбутнє нашої країни та про те, коли закінчаться бойові дії Довідку можна викидати: чоловіків огорошили новим правилом 60-й День народження - не привід радіти: в Україні пенсіонерам повідомили погану новину Українцям виплатять матеріальну допомогу: хто отримає гроші і як оформити заявку
Показати ще

Генератор. Фото: скриншот Youtube
Генератор. Фото: скриншот Youtube

Ціни можуть зрости:

  • на м'ясо – до 10%;
  • на молоко та кисломолочні продукти – до 15%;
  • на кондитерські вироби – до 12%;
  • на хліб та соняшникову олію – до 10%;
  • на овочі із борщового набору – до 20%.

Ціни на фрукти можуть залишитись на нинішньому рівні. Причому, як вітчизняні, так і зарубіжні. Водночас, дефіцит продуктів в Україні експерти не передбачають.

Магазин, скріншот: YouTube
Магазин, скріншот: YouTube

Раніше ми писали про те, що Олів'є залишить українців без заощаджень на чорний день: як сильно подорожчав святковий салат за рік

Як повідомляв Знай.ua, супермаркети потішили грудневим оновленням цін на гриби, огірки та помідори: що і на скільки подешевшало

Також портал Знай.ua писав, що ціни на машини в Україні впали: чому це відбувається і що з авторинком у Європі