Стало відомо, що в Україні починаючи з грудня місяця збільшився розмір виплати аліментів. Тепер діти отримуватимуть більше від розлучених батьків.

Пов'язане це підвищення зазвичай із підвищенням прожиткового мінімуму, і сума аліментів хоч і незначно, але побільшало.

Тепер для дітей до шести років прожитковий мінімум становить 2272 гривні, а ось до 18 років 2833 гривні. Крім того, у зв'язку з цим, збільшилися ще й прив'язані до цього показника допомоги, виплати, аліменти тощо.

Аліменти. Фото: Vcredite
Аліменти. Фото: Vcredite
Аліменти. Фото: Vcredite

Починаючи з грудня в Україні мінімальний розмір аліментів на одну дитину не повинен становити менше половини прожиткового мінімуму, і на сьогодні це такі цифри:

Популярні новини зараз
Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Українцям вже обіцяють відключити електрику й опалення: борги ніхто не пробачить Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

– для дітей віком до 6 років – 1136 гривень;

– для дітей віком від 6 до 18 років – 1416,5 гривень.

При цьому сума все ще не остаточна і може підлягати індексації.

Гроші. Фото: скриншот Youtube
Гроші. Фото: скриншот Youtube

До речі, щодо виплат. Відповідно до Сімейного Кодексу України, якщо повнолітня дитина продовжуватиме навчання – її батьки мають утримувати їх 23 роки. Право на утримання припиняється після припинення навчання.

Якщо батько раптом відмовляється виплачувати гроші, тоді проти нього починають діяти звані санкції. Блокується рахунки, нерухомість, право на роботу, і таке інше. Саме тому ні в якому разі не можна лишати в цьому питанні.

Аліменти, фото Знай
Аліменти, фото Знай

Нагадаємо, що пенсійний фонд отримав 12,6 млрд грн додаткового фінансування: чи радіти пенсіонерам

Раніше повідомлялося, що частина аптек та ветклінік у Києві працюватимуть під час блекауту: перелік адрес

Також, АЗС різко підняли ціни на бензин, дизель та автогаз: повний бак обійдеться в цілий стан