Відомий український екстрасенс Марія Тиха, яка вже багато разів давала точні прогнози щодо майбутнього, упевнена, що наша країна відновлюватиметься після війни. Також, вона заявила, що Україна обов'язково переможе у цій кривавій війні, проте до вторгнення російських окупантів уже ніколи не буде.

Про це стало відомо завдяки новому прогнозу Марини Тихій, пише портал "Hyser".

Марія Тиха, відома як екстрасенс, поділилася своїми прогнозами. Вона розповіла, що буде з українцями та Україною після перемоги над путінськими окупантами. Екстрасенс розкинула карти Таро і випала карта Фортуна, яка знаменує собою серйозні зміни на краще.

Марина Тиха, скріншот: YouTube
Марина Тиха, скріншот: YouTube

Окрім цього, коли Марія Тиха давала інтерв'ю, вона наголосила, що Україна "вийде з минулого". Це говорить про те, що як до війни вже ніколи не буде як у фінансовому плані, так і в менталітеті.

Популярні новини зараз
2 520 гривень усім охочим: як березнева індексація змінила розмір "стандартної" пенсії Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Українцям виплатять по 6600 грн: головні умови та в яких областях діє програма Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку
Показати ще

Важливо зауважити, що експерт вважає, що після перемоги України буде масштабне відновлення та зміна влади. Так, за її словами, нова українська влада складатиметься із нових молодих людей.

Марія Тиха ще розповіла і про ЗСУ. Вона стверджує, що українська армія буде елітною та потужною.

Однак це далеко не все, тому що випала карта "страху". За її словами, вона означає, що багато українських бійців повернуться з війни психічно нестабільними.

Нагадаємо, екстрасенс та таролог Макс Гордєєв розповів, що приховує Кличка: "Нам не говорять таємницю".

Раніше повідомлялося, ракетні обстріли на свята та звільнення територій: тарологиня Людмила Хомутовська зробила прогноз на новорічний сезон.

Також, екстрасенс Макс Гордєєв розповів про тотальний блекаут в Україні: "Випадає число 6...".