Наші читачі погодяться, що процес сушіння одягу чи постільної білизни у приміщенні в зимовий період – дуже складне завдання, якщо під рукою немає сушильної машини. Проте вологі речі сприяють вогкості та можуть призвести до виникнення цвілі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДавайте разом розберемося, що протипоказано сушити в зимовий час у спальні.
За словами експертів, така звичка може спровокувати низку проблем - неприємний запах, плісняву та стати причиною проблем із диханням.
Спальня - це одна з кімнат, в якій ви проводите найбільше часу. Враховуючи той факт, що мокра білизна сприяє зростанню плісняви, вогкості та потенційним проблемам зі здоров'ям, було б краще тримати її подалі від кімнати, в якій ви часто перебуваєте та спите. Крім того, спальні часто не оснащені витяжними вентиляторами, як ванна кімната.
Якщо є можливість, краще інвестувати в осушувач повітря, якщо ви вирішите сушити одяг в спальні.
Крім іншого, не слід сушити одяг на батареях, це може спричинити накопичення цвілі у вашому будинку і спричинити алергію. Така звичка ще й забирає тепло, тому котлу доведеться працювати інтенсивніше, що обіцяє підвищення рахунків за "комуналку".
Щоб уникнути всіх цих проблем, найкраще розміщувати мокру білизну у вільній кімнаті або спеціальній пральні. Якщо у вас немає вільної кімнати, наступним найкращим варіантом буде кімната, яку ви використовуєте нечасто, поклавши мокрий одяг на сушарку. Так ви не піддаватиметеся впливу вологи, поки ваш одяг сохне, і ви можете закрити двері, щоб зберегти тепло або стимулювати приплив повітря, залишивши вікно відкритим.
Виручить такий простий лайфхак: розмістіть вентилятор якомога ближче до джерела тепла, щоб допомогти вислизнути швидше, по можливості тримайте двері в кімнату зачиненими.
Нагадаємо, у кишені порожньо, але борг накопичується: як українцям сплатити комуналку, якщо не вистачає грошей.
Раніше повідомлялося, що допоможе пережити зиму зруйнованій енергосистемі: без втручання не обійтися.