Січень 2023 року розпочався із зниження цін на українських АЗС. Вже кілька днів поспіль водії спостерігають як цінники на бензин, дизель та скраплений газ повільно повзуть униз. Як змінилася вартість усіх видів палива, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Якщо останніми місяцями минулого року українські водії спостерігали переважно зростання цін на паливо, то ситуація у першому місяці 2023 року дещо інша.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Так, станом на 9 січня середні відпускні ціни на бензин А-95 преміум продовжили опускатися і досягли позначки 52,47 гривні за літр. Якщо порівнювати з попереднім торговим днем, вартість знизилася в середньому на 2 копійки. Також на 2 копійки подешевшав бензин марки А-95 і продається в середньому по 51,48 гривні за літр.

Варто зазначити, що залишилася незмінною ситуація з бензином А-92 та дизельним паливом. Дані види пального в середньому продаються по 50,89 та 55,03 гривні за літр відповідно.

Популярні новини зараз
Рішення прийнято: тарифи на електроенергію зростуть вже зовсім скоро - на що чекати з 1 червня Найпотужніша магнітна буря травня вдарить по українцях Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений" "Дніпру та Вінниці - приготуватися": астролог озвучила тривожний прогноз для України на кінець травня
Показати ще

Паливо. Фото: скрін Мінфін
Паливо. Фото: скрін Мінфін

Водночас скраплений газ опустився в ціні одразу на 18 копійок. Середній цінник на цей вид палива становить 29,16 гривні за один літр.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, цінники бензину, солярки та автогазу падають: що побачать українські водії у січні на АЗС.

Також наш портал інформував, в Україні планують змінити процедуру отримання прав водія: буде посилений контроль на іспитах і не тільки.

Крім того, наш портал писав, знадобиться паперовий лист та секунда часу: як відрізнити сурогат від якісного бензину.