У арабських країнах, фініки називають "хлібом пустелі", з них можна робити закуски, додавати до десертів, а також їсти сирими. У плодах фініка надзвичайно велика кількість корисних речовин.

У плодах фініків міститься 23 види амінокислот — такої кількості немає у багатьох інших фруктах вони перешкоджають старінню клітин тіла, стимулюють роботу мозку та допомагають від депресії. Про це пишуть на тематичному сайті healthline.

Фініки. Фото: Youtube
Фініки. Фото: Youtube

Фініки містять цілу скарбницю корисних вітамінів та мінералів, це й мідь, цинк, залізо, магній, калій, марганець, фосфор, натрій, потін, вітаміни А, А1, С1, С. У складі цих плодів майже немає води, 2,5% складають жири та близько 2% у складі фініків це цінні білки.

Споживаючи фініки можна забути слово запор назавжди, а дієтологи стверджують, що поправитися від фініків не так-то просто, тому що вони хоч і солодкі, але калорій тримають менше, ніж традиційні каші — гречка, рис, вівсянка. У 100 грамах фініків міститься в середньому 282 ккал.

Популярні новини зараз
Мобільний зв'язок стає розкішшю: Київстар приголомшив абонентів оновленими тарифами Змусять відповідати за кожну гривню: українців жорстко штрафують за гроші на картках Треба терміново замінити водійське посвідчення: кому загрожує чималий штраф Пенсіонерам дали лише 10 днів: кого оштрафують та залишать без виплат
Показати ще

Вживання фініків допомагає швидше відновиться після важких хвороб, покращує самопочуття при анемії, очищає легені від мокроти.

Фініки рекомендують їсти до родів і після них, через те, що у складі цих плодів є речовини, що спричиняють швидке та безболісне скорочення матки.

  • Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Нагадаємо, ми писали, як швидко почистити картоплю в мундирі за секунду: спосіб, який заощадить час та зусилля.

Як повідомляв "Знай.ua" кілька правил, які допоможуть зменшити тривожність: фіксуйте увагу та не нав'язуйтеся.

Також "Знай.ua" інформував, не поспішайте лікуватися медикаментами: доктор Комаровський розповів про небезпеку для українців узимку.