Для всіх наших читачів, які відносяться з великою відповідальністю до комунальних платежів, є важливі новини. Справа в тому, що коли громадяни оформлюють допомогу на оплату ЖКП, при розрахунку необхідно враховувати декілька основних факторів. Давайте дізнаємось, які саме зараз діють правила.

Навіть якщо ви вже отримуєте субсидію, необхідно вчасно інформувати відповідні органи Пенсійного фонду про зміну деяких умов. Про зміни, наприклад, доходу, якщо він знизився, також треба розповідати.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Пенсійного фонду України.

Оформлення, скріншот: YouTube
Оформлення, скріншот: YouTube

Повідомляється, що для виплати субсидії враховуються прибутки за попередні періоди. Наприклад, на опалювальний сезон – за 1 та 2 квартали поточного року, а на неопалювальний – за 3 та 4 попереднього.

Популярні новини зараз
Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." 4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Водночас, можливий перерахунок субсидії за заявою громадянина в межах встановленого терміну призначення. Є ймовірність, що субсидія може побільшати.

Оформлення, скріншот: YouTube
Оформлення, скріншот: YouTube

Хто має право подавати заяву на перерахунок допомоги:

- непрацюючі пенсіонери, яким у період розрахунку врахували заробітну плату з колишнього місця роботи;

- громадянам, які подають уточнення обсягу доходу потрібний период;

- непрацездатним безробітним, які живуть самостійно та мають наднормативну площу житла.

Нагадаємо, 50% вартості комунальних послуг: хто з українців отримає пільги.

Раніше повідомлялося, що субсидії на комуналку по-новому: що зміниться для українців з 1 лютого.

Також, чи мають українці право на субсидію при втраті роботи: головні зміни до соцдопомоги.