Каші є в раціоні, напевно, кожної людини. З них нерідко починають день, адже такі страви здатні наситити організм корисними мікроелементами та зарядити енергією до наступного прийому їжі. Втім, не всі каші корисні, пише womanlife.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗараз користуються популярністю каші швидкого приготування, які можуть заощадити час, коли потрібно перекусити, але ніколи готувати. Такі каші перемелюються і втрачають практично всі поживні речовини, а залишаються переважно вуглеводи.
Водночас такі каші мають короткостроковий ефект, тому надовго вгамувати холод не вийде. А ще вони підвищують рівень глюкози в крові та збільшують вироблення інсуліну. Регулярне споживання каш швидкого приготування може серйозно підірвати здоров'я, а саме призвести до проблем із підшлунковою залозою.
Фахівці рекомендують надавати перевагу крупам, які потрібно довго варити, адже вони містять більше вітамінів та інших корисних речовин. Що стосується каш швидкого приготування, то їх зрідка можна використовувати як перекушування, але будувати на їх основі раціон не варто.
Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що звички, які слід змінити, щоб не нашкодити здоров'ю: більше рухайтеся і не забувайте про сніданки.
Також наш портал інформував, що потрібно їсти, щоб отримувати гормони щастя: список нехитрих продуктів, щоб життя стало на радість.
Крім того, ми писали, для здоров'я та краси: яка популярна крупа може покращити стан шкіри та волосся.