Для наших читачів, які хочуть забути про довгі черги та оформляти необхідні документи вдома або за допомогою мобільних гаджетів, є дуже важлива інформація. Справа в тому, щоб отримати доступ до необхідних послуг - подати заяву на призначення пенсії або отримати доступ до інших можливостей, необхідно створити "Дія.Підпис".

Ця функція допомагає переконатися, що це саме ви робите необхідну операцію.

Про це стало відомо завдяки повідомленню "СОЦІАЛКА.UA" у мережі Telegram.

Оформлення, скріншот: YouTube
Оформлення, скріншот: YouTube

Тепер подати заяву на призначення пенсії можна за допомогою "Дія.Підпис" і зробити це можна на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду.

Для того, щоб скористатися такою можливістю, потрібно бути зареєстрованим користувачем у мобільному додатку "Дія" та активувати "Дія.Підпис".

Популярні новини зараз
Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень Нацкомісія прийняла рішення про підвищення тарифу на електроенергію: скільки платитимемо Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

Про те, як це можна зробити, представники Пенсійного фонду України показали в інфографіці:

Как получить Дія.Підпис, скріншот: Telegram
Как получить Дія.Підпис, скріншот: Telegram

Крім цього, необхідно підготувати проскановані копії необхідних документів.

Варто також нагадати нашим читачам, що індексація пенсій має компенсувати зростання цін, однак у 2022 році інфляція в Україні становила 26,6%, а пенсії за рік збільшились менш ніж на 16%. Навіть виходячи із загальних цифр ясно, що пенсії не встигають за цінами.

Нагадаємо, пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови.

Раніше повідомлялося, українці отримають збільшення до пенсій: кому і скільки виплатять.

Також, старих субсидій уже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня.