Представники Української православної церкви Московського патріархату, яких виселили з Києво-Печерської лаври, відкрито просувають російську пропаганду, доводячи, що росія не нападала на Донбас. Відповідне відео було опубліковано у мережі.

Попи УПЦ МП нерідко публічно демонстрували проросійську позицію і потрапляли до різноманітних скандалів. Цього разу вирішив відзначитися чернець із Києво-Печерської лаври.

Піп УПЦ МП. Фото: скрін youtube
Піп УПЦ МП. Фото: скрін youtube

Так, представник УПЦ МП підійшов до людей і почав активно просувати пропагандистські гасла, мовляв, Донбас повстав, а росіяни ні в чому не винні. Також він заявив, що Майдан не дав нічого добре Україні, і про Європу можна навіть не мріяти.

"Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили. Україна першою бомбила Донбас. Що Майдан дав хорошого Україні? Жодної Європи не буде", - заявив піп.

Популярні новини зараз
Monobank довів українця до відчаю: "Залишив без жодної копійки" Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник Прибіг до укриття і "поцілував" замок: киянин поскаржився, що в будинку зама Кличка бомбосховище для обраних
Показати ще

Нагадаємо, що адміністрація заповідника "Києво-Печерська лавра" розірвала договори з УПЦ МП на оренду приміщень та зажадала від ченців залишити територію до 29 березня. Представники УПЦ МП неодноразово намагалися оскаржити рішення і навіть погрожували, що не виселятимуться та віддаватимуть державі цінності, які зберігаються у Лаврі.

Раніше портал Знай повідомляв, московські попи згадали, як молилися за Зеленського: тепер просять, щоб не виганяв із Лаври.

Також наш портал інформував, що Василь Ломаченко ротом московського попа просить зняти заборону на УПЦ: "Що коїться..."

Крім того, ми писали, Василь Ломаченко порівняв Україну з Німеччиною часів Другої світової: не подобається боротьба з московськими попами.