В Україні триває війна, відповідно, діє воєнний стан та загальна мобілізація. Одним з правил мобілізації є те, що на роботу або на навчання слід надавати військовий квиток.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВідповідно до правил військового обліку, які нині діють у нашій країні, роботодавець повинен взяти кожного нового працівника на військовий облік у ТЦК та СП та довести його до відома під підпис усі правила. Про це
Які документи мають надати роботодавцю громадяни
- призовники повинні надати приписне посвідчення;
- військовозобов'язані – військовий квиток або тимчасове посвідчення;
- резервісти – військовий квиток.
Відомо також, що українці не зможуть отримувати медичну допомогу без військово-облікового документа.
Під час звернення до медичної установи чоловіки призовного віку повинні мати при собі документи, серед яких і військово-обліковий. Це не означає, що коли людина потребує термінової допомоги, лікарі будуть цікавитися, чи стоїть він на обліку у військкоматі. Вони першочергово надають необхідну медичну допомогу, а вже потім все інше.
У нещодавно прийнятій постанові №1487 зазначили, наразі приймати на роботу або навчання військовозобов'язаного зможуть лише після надання військового квитка. Його також можна буде показувати на вимогу в електронному варіанті за допомогою застосунку "Дія" або після поставлення на військовий облік.
Нагадаємо, ми писали, що вийшов на обід, а забрали у військомат: у Івано-Франківську представники ТЦК попрацювали за одеськими методами.
Як повідомляв "Знай.ua" українцям не приходять пенсії на картки "ПриватБанку": хто залишиться без виплат.
Також "Знай.ua" інформував, реєстр "ухилянтів": нардеп розказав, хто і за що потраплятиме до ганебного списку.