Середній клас в Україні на відміну від американського стикається з великими фінансовими викликами.

Щоб вважатися заможною людиною в Україні, потрібно заробляти набагато більше, аніж те, що ми називаємо "середнім доходом" у нашій країні. Хоча все одно залишається цікавим питання – які ж потрібні гроші, щоб жити по-американськи, здійснити так звану "американську мрію".

зарплата, скріншот з відео
зарплата, скріншот з відео

Для подальших розрахунків пригадаємо, що середній дохід на душу населення в Україні у 2020 році становив близько $3751, що значно нижче, ніж у США ($63 530 на особу).

Дослідження сайту Expatistan показало, що сім'я із чотирьох осіб у Києві потребує суми десь у 75 301 гривень на місяць для задоволення базових потреб. Це еквівалентно приблизно $2 тис-24 тисячі доларів на рік. І це не можна назвати рівнем середнього класу, бо таких грошей вистачить хіба що щоб поїсти, сплатити рахунки та закрити базові потреби.

Популярні новини зараз
Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути Будьте дуже уважні щодо оплати за газ: українці попередили, як не втратити гроші на комуналці Відключення світла по-новому: українцям готують кардинальні зміни В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..."
Показати ще

Такий дохід не забезпечує можливості придбання двох автомобілів, власного будинку чи квартири та подорожей, як це легко роблять американці.

Підвищення зарплати, скріншот: YouTube
Підвищення зарплати, скріншот: YouTube

Українцям, які прагнуть мати власну нерухомість, потрібно мати можливість купувати іпотечний кредит зі ставкою 5-7%. Відмінності в системах кредитування у США та Україні роблять таку можливість більш складною для українського середнього класу. В Україні потрібно мати значну початкову суму, щоб зробити перший внесок у розмірі принаймні 30% від вартості...

Нагадаємо, Ощадбанк роздає українцям гроші: хто і як може отримати

Як повідомляв "Знай.ua", чи потрібна довідка про зарплату при призначенні пенсії? Відповідь сподобається не всім українцям

Знай.ua писав, від 340 до 1020 грн: українців невчасно подали декларації змусять платити штрафи