Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий запропонував ділитися думками та досвідом щодо зміни підходів у навчанні.

Урядовець зазначив, що два роки ковіду та рік повномасштабного вторгнення. Навантаження на дитину дуже високе: і психологічне, і розумове. Це і про велику кількість предметів, і про навчання онлайн, і про додаткові заняття, щоб надолужити втрачене.

Школа. Фото: youtube
Школа. Фото: youtube

"Тому прошу вас поділитися своєю думкою з цього питання у коментарях і розповісти про досвід відвідування ваших дітей шкіл за кордоном. Наша спільна мета – створити для дітей можливості здобути якісну, корисну та сучасну освіту," - написав міністр.

Тетяна Манакова повідомила, що працює у Берліні у старшій школі, 7-10 класи.

Популярні новини зараз
Виняток із правил: хто з українців може законно не платити за доставку газу Ухилянтам готують суворі обмеження: зроблять все, щоб йшли до ТЦК Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким
Показати ще

Предметів дійсно не так багато, основні: німецька, англійська, математика. Інші предмети поєднано у курси: біологія, хімія, фізика- NAWI( природничі науки), історія, соціологія, георгафія GAWI, курси охоплюють основні поняття з даних предметів, те що важливо для пратики у подальшому житті. Мову і літературу не поділяють на окремі предмети, вичитуються блоками.

За словами Тетяни, головна мета навчання у Німеччині - практичні навички та знання. Тем вивчають менше, але якісніше.

Також, за словами Тетяни цілком звичним явищем є повторне проходження курсу навчання:

Ніякого тиску на учнів, не засвоїв програму - лишаєшся на повторний рік навчання.

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Нагадаємо, ми писали, що "шпаргалка" для випускників: яку кнопку необхідно натиснути, щоб пройти НМТ.

Як повідомляв "Знай.ua" киянам пропонують послуги безкоштовного соціального таксі: хто та як може скористатися.

Також "Знай.ua" інформував, у Києві вчителька "вчить" дітей тому, що війну розпочала Америка, а не росіяни: "Ображає, обзиває, принижує".