У Перу 5-річну дівчинку визнали наймолодшою ​​мамою у медичній історії – вона народила здорового хлопчика вагою 2,7 кілограма.

Ліну Медіну з Перу визнали наймолодшою ​​мамою у світі, адже коли дівчинці було лише 5 років, вона народила свого першого сина.

Народження дитини. Фото: Youtube
Народження дитини. Фото: Youtube

Батьки дівчинки не підозрювали про вагітність і відвезли її до лікаря лише через те, що були стурбовані збільшенням черевної порожнини. Спочатку передбачалося, що Ліна пухлина, проте пізніше з'ясувалося, що вона на 7 місяці вагітності.

У травні 1939 року вона народила хлопчика кесаревим перетином, необхідним через таза дівчинки, що не розвинувся. Її син важив 2,7 кг при народженні і був названий Херардо на ім'я лікаря, що приймав пологи. Про те, що Ліна була його мамою, а не сестрою, Херардо дізнався лише у віці 10 років.

Популярні новини зараз
Потужна магнітна буря накриє Землю у найближчий час: штормити буде 3 дні Олів'є без докторської ковбаси сподобається вам більше, ніж звичний: рецепт салату на всі свята Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Ліна Медіна / фото: Infobae
Ліна Медіна / фото: Infobae

У звіті медичного видання La Presse Medicale вказали, що такі ранні пологи стали можливими через швидкий розвиток дівчинки. Перші місячні у Ліни Медини пішли у 8 місяців, до 4 років у неї були розвинені молочні залози, а у 5 років відзначалося характерне розширення тазових кісток.

Нині Ліні 89 років, і вона живе у Лімі, столиці Перу. Через 33 роки після народження першого сина вона народила другого хлопчика від свого чоловіка. Жінка досі не розкриває таємницю, хто став батьком її першої дитини. Херардо, первісток Медини, ріс здоровим, проте помер у віці 40 років через хворобу кісткового мозку.

Нагадаємо, що жінка з 3 років прикута до крісла і вирішила втратити цноту в 43: чоловік погодився з 9 тисяч гривень.

Раніше ми повідомляли, що дівчина витратила 64 тисячі доларів і з красуні перетворилася на "дивавицю": "Я не дозволяю...".