Російські пропагандисти не перестають дивувати своєю жорстокістю та відсутністю будь-якої моралі та совісті.

Так, на одному з російських телеканалів пропагандисти закликали зруйнувати Київську ГЕС після підриву Каховської ГЕС.

Таким чином пропагандисти хочуть "відповісти за Шебекіно" Бєлгородської області, яке віднедавна визволяють бійці РДК та Легіону "Свобода Росії".

Пропагандист Євген Бужинській. Фото кадр з Youtube
Пропагандист Євген Бужинській. Фото кадр з Youtube

Про це, зокрема, в ефірі російської пропаганди сказав генерал-лейтенант у відставці Євген Бужинський.

Популярні новини зараз
Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом ПриватБанк вдвічі знизив тариф на важливу послугу: гаманці українців будуть цілішими Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей Українцям почали видавати допомогу до майбутніх холодів: що і як можна отримати
Показати ще

"Ну коли вже справа дійшла до руйнування гідроелектростанції, може варто придивитися до початку цього каскаду? До Київської ГЕС, га? Там чудове водосховище. Так трохи вище за Київ. Чотири там, наче, кілометра кубічної води. Я подумав би над цим", - заявив російський професор.

Бужинській закликав владу перестати бути "святішими за Папу Римського" та почати руйнувати "не лише військові об'єкти".
В черговий раз росіянки вражають своїм цинізмом адже не перестають розповідати на своїх телеканалах, що "вони не воюють з народом".

"А просто показати… Розумієте, я вважаю, що треба відповідати. Ось за Шебекіно треба... Я ще раз повторюю, треба йти до Харківської області... Вони там живуть справді мирним життям, поставили артилерію і... Займаються, так би мовити, просто руйнуванням наших прикордонних міст. Без жодних військових об'єктів... Просто руйнують цивільну інфраструктуру. Чому ми повинні бути, так би мовити, святішими за Папу Римського? Ми руйнуємо лише військові об'єкти, ми не воюємо з народом тощо..." - заявив пропагандист.


Журналіст Денис Казанський вважає що такі заклики росіян підтверджують той факт, що саме росія підірвала дамбу Каховської ГЕС.

"І ці люди ще розповідають, що це не вони підірвали греблю в Новій Каховці. Та ось же вони відкрито схвалюють це і закликають чинити так і далі. Вже ніхто й не намагається приховати, що мета росії — просто геноцид українців, винищення мирних мешканців.. Вони отримують від цього задоволення і не приховують цього", — пише він.

Нагадаємо, ми писали, що "Театр одного актора": У ПЦУ пояснили поведінку "Паші Мерседеса" - любить скандали та хворіє.

Як повідомляв "Знай.ua", Московські попи назвали "карою божою" підрив Каховської ГЕС: за виселення з Лаври