Сервіз "Рибки" - це незабутнє творіння радянського мистецтва, яке колись прикрашало сервант у бабусі.

Якщо раніше воно привертало увагу дітей, які із захопленням розглядали ці рибки, то сьогодні воно стало справжньою скарбницею для колекціонерів, готових заплатити значну суму за його володіння.

Сервіз "Рибки" було створено виключно як коньяко-горілчаний набір. Але він був настільки незвичайним, що набув виключно декоративної цінності. Ці рибки, які прикрашали кімнату, зачаровували своїм витонченим виглядом і навіть вимагали турботи про їхню чистоту.

Сьогодні цей сервіз став об'єктом колекційної цінності завдяки унікальному дизайну, що знаходить відгук у серцях шанувальників старовини. Слід зазначити, що вартість набору залежить від його стану, виробника та комплектації. Ціни можуть варіюватися від кількох сотень до кількох тисяч гривень.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Особливо цінується серія "Рибок", виготовлених на відомих радянських фарфорових заводах, таких як ЛФЗ (Ленінградський фарфоровий завод) або Гжель. Крім того, рідкісні забарвлення рибок є ще одним фактором, що додає їх цінності серед колекціонерів.

Володіння цим сервізом – це не тільки насолода для очей, а й можливість зануритися в історію минулого та насолодитися унікальним виробом ремесла.

Нагадаємо, українців доконав "совок" у "Ощадбанку": обслуговування родом із СРСР

Як повідомляв "Знай.uа", яким було пиво в СРСР і чому про нього краще не згадувати, як про "пломбір": пили не те, що думали

Знай.uа писав, ніякого ідеального "пломбіру" в СРСР не було: що підмішували в морозиво та сметану