На старій покинутій українській військовій базі блогери знайшли нову військову техніку.

У соціальній мережі Facebook український волонтер Юрій Мисягін опублікував те саме відео, де зафіксовано, як юні блогери нишпорять по військовому об'єкту в пошуках пригод. Варто відзначити, що пригоди на одну точку вони вже знайшли.

Відзначається, що волонтеру у соцмережі надіслали відео, на якому двоє хлопців проникли на територію покинутої бази і виявили там нову військову техніку.

"Чесно, знаючи багато нюансів армії - я не здивований, - написав Мисягін. - Армія багата. Бери-не хочу. Я думаю, що дуже сильно цьому здивований ворог. Як вони про*бали такий момент. Могли і диверсію зробити. Не вперше. А двом цим обалдуям треба медалі дати, за те, що перші там побували і можливо через їх відео техніка залишилася цілою) Фактично зберегли її".

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Яворівському полігоні під наглядом американських інструкторів десантники з 79-ї бригади напрацьовують стрілецькі навички і тактику зачистки території. За сьогоднішньою легендою навчань, на українські підрозділи готується наступ противника. Завдання військовослужбовців якомога швидше знищити ворога. В наступ йде бригада десантників.

У тренінзі бере участь більше 600 десантників. Це майже весь особовий склад батальйону - бійці, які вже побували на передовій. На полігоні армійці вдосконалюють свої набуті навички і освоюють практику американських колег. Тренують бійців інструктори, які самі пройшли війну і вже навчили не один десяток українських підрозділів. Військові маневри триватимуть до липня, після чого армійці вирушать на свої позиції на Схід.

Як повідомляв портал "Знай.uа" українські військові стягнули важке озброєння і танки до Азовського моря. Зроблено це було в рамках навчань, адже в Об'єднаних силах продовжують працювати над вдосконаленням боєздатності танкових і механізованих підрозділів, що входять до складу резервів військових частин. Чергові навчання в районі проведення операції Об'єднаних сил пройшли 3 липня під головуванням командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва.