Документальні докази участі російських військовослужбовців та приватних воєнних компаній у подіях 26 лютого 2014 року представили адвокати заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза.

Як повідомляє КримSOS, це сталося у понеділок, 17 липня під час чергового засідання.

З них випливає, що напередодні затримання Чийгоза і у день його арешту ФСБшники відправили слідчому інформацію, яка не відповідала дійсності і була спрямована на його дискредитацію. Адвокат Микола Полозков звернув увагу на той факт, що людину звинувачують в організації масових безладів 26 лютого, незважаючи на те, що 27 лютого не була порушена навіть відповідна справа.

Николай Полозов о судебном процессе по делу Ахтема Чийгоз 17.07.2017

Posted by Zair Smedlya on Monday, 17 July 2017

Популярні новини зараз
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Захист впевнений, що цей наклеп повинен був очернити Ахтема Чийгоза і дати слідчому можливість обрати запобіжний захід.

Особливу цікавість викликав документ, направлений з Севастополя, де вказано, що у подіях 26 лютого були задіяні дві організації з цього міста: приватна військова компанія "Чорне море" та "Терське козацтво Севастополя".

"Перша організація є військовою, друга воєнізованою, і це безумовно укладається в ті обставини, які були розглянуті в ході судового слідства, що після приїзду групи людей з Севастополя проросійські мітингувальники почали вести себе більш активно, більш агресивно, почали застосовувати насильство", - розповів адвокат.

За його словами, слідство не намагалося детальніше вивчити ці моменти.

Яе відомо, 26 лютого 2014 року перед Верховною Радою Криму відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Тоді учасникам акції активно протистояли проросійські активісти.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що російські окупанти не відпустили Ахтема Чийгоза на похорони матері.