Більшість людей упевнені, що життя у великому місці негативно впливає і на наше здоров'я і настрій. Шалений темп життя не дає розслабитися та відчути повноту життя. Втім з цими твердженнями не згодні вчені, які з'ясували, як же насправді мегаполіс впливає на наше життя.

Про це пише Independent.

За дослідженнями науковців, насправді швидкий темп великого міста позитивно впливає на рівень задоволеності життям.

Незважаючи на те, що життя у великому місті пов'язано з більш високим рівнем стресу та занепокоєння, щоденні турботи, активний спосіб життя, а також зайнятість підвищують рівень задоволеності життям.

Популярні новини зараз

Тендітна Тоня Матвієнко сховалася за широкою спиною Арсена Мірзояна - про таке мріє кожна жінка

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

"Зайнятість, відсутність занадто великої кількості вільного часу і активність є важливими факторами благополуччя", - повідомляє доктор Жанетт Бікнелл.

Вона додала, що також вивчила результати інших досліджень і визначила явний зв'язок між зайнятістю і високим рівнем задоволеності життям:

"Не тільки це, але й інші дослідження наших американських колег підтверджують, що ті люди, які не мають вільного часу та весь час зайняті, почуваються набагато щасливішими. Жителі великих міст розвиваються набагато швидше й ефективніше за тих, хто живе в менших містах", - додає Бікнелл.

Вчені показали в одному фото, як наш мозок показує кохання

Міжнародна група вчених з Мічиганського університету провела декілька досліджень, після яких змогли з'ясувати, що відбувається в мозку закоханої людини.

Дослідники вивчили зміни різних ділянок мозку під час закоханості і відобразили їх на камеру. Коли люди закохані, їхня поведінка змінюється через біохімічні процеcи організму, але при цьому любов не можна назвати залежністю або захворюванням.

Дивіться: Життя тварин у мегаполісі

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", деякі спокуси стали шкідливішими за паління та алкоголь. Мова йде про цукор, який сьогодні можна зустріти практично в будь-якій їжі, яку ми купуємо в магазині. Мало того, що вам складно скинути зайву вагу, ще й позбавляєте себе важливих мікроелементів та корисних речовин.