Як мозок показує любов: дивовижні фото

поділитись
Фахівці вивчили різні ділянки і сфотографували, що вийшло

Міжнародна група вчених з Мічиганського університету провела декілька досліджень, після яких змогли з'ясувати, що відбувається в мозку закоханої людини.

Дослідники вивчили зміни різних ділянок мозку під час закоханості і відобразили їх на камеру. Коли люди закохані, їхня поведінка змінюється через біохімічні процеcи організму, але при цьому любов не можна назвати залежністю або захворюванням.Далі експерти проаналізували активність мозку декількох десятків закоханих пар за допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ). Детальне дослідження показало, що любов провокує особливу систему мозку, яка має залежність від гормону щастя дофаміну. Він виробляється під час того, як ми отримуємо задоволення, при цьому допомагаючи запам'ятати приємні моменти.У закоханих починає функціонувати вентральна частина мозку, коли в період гострої фази виробляється дофамін. Також велику роль відіграє ядро, відповідальне за всі форми залежності. Це говорить про те, що інтимні відчуття є однією з подібних форм. Така зона активно діє при нещасній і щасливій ​​закоханості.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що нейромережа представила користувачам мережі список трендів, який сформували любителі "дорослих" відео своїми пошуковими запитами. До слова, рейтинг складався за допомогою штучного інтелекту і поки що тільки в якості експерименту.

Ми також писали про те, що сексологи розповіли про головні міфи та казки про лібідо, в які навіть через десятки років люди вперто продовжують вірити. Варто почати з того, що лібідо і бажання сексу - це не завжди одне і те ж. Експерти також розповіли, що таке "нормальне" лібідо і що робити, якщо у вас і вашого партнера в цій справі показники дуже різняться.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
мозок, дофамін, закоханість, реакція, вчені
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Професор Зільбер зміг пояснити, чому люди так часто помирають зранку
0
0
04:10 14.08.2018
Вчені вирахували, як швидко тіло людини покидає життя
0
0
01:37 13.08.2018
Вчені виявили фрагмент кістки доісторичної великої тварини
0
0
23:21 12.08.2018
Сонце впливає на сексуальну активність чоловіків
0
0
21:19 12.08.2018
Вчені також пояснили світіння черв'яків з таємничого регіону
0
0
19:31 12.08.2018