На українських пляжах розпал сезону: тисячі людей беруть відпустку і подаються до моря, навіть не здогадуючись, хто відповідає за їх порятунок в разі НС. З тисяч українців сотні приїжджають на курорти підробити, при цьому про якусь спеціальну підготовку або навички і мови не йде, але ж саме від них може залежати чиєсь життя.

Приголомшливу ситуацію наочно продемонстрував журналіст Володимир Тимофійчук, передає портал Рoliteka.

Він проінспектував, хто і в яких умовах відповідає за порятунок людей на одному з пляжів в Затоці Одеської області.

"Це Ігор, він з Тернополя, студент ПТУ. Ігоря відправили на практику до Затоки і сказали, що він, цитую: "типу рятувальник". А з рятувального приладдя Ігорю дали тільки бінокль і парасольку. Про рятувальний жилет чи круг вперше чує. А ще, за час своєї практики Ігор навчився акробатичним трюкам. Щоразу проповзає під споруджену металеву огорожу, аби дібратися на вишку. Двері приварені!", – повідомив журналіст та опублікував відповідне фото."Спасай мене словами : Люблю і не забуду!", "це було б смішно, якби не було так сумно, особливо враховуючи його приладдя – парасолька – то ж найнеобхідніша річ в процесі врятування потопельників (проте яка економія на будівельних матеріалах – бо най здався той дах", – пишуть у коментарях.

Популярні новини зараз

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Українці привезли малюка в напівнепритомному стані в лікарню і потрапили в пекло: води немає, санітарки кричать

Без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій

Приват24 припиняє роботу: у банку попередили українців

Показати ще

Також користувачі додали фотографій рятувальників в Болгарії. Різниця колосальна.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що на столичних пляжах з кожним роком стає все небезпечніше купатися, і якщо раніше головною проблемою було те, що їх не чистять (брудний пісок, гори сміття і битого скла), то тепер на островах відпочинку оселилися ще й інфекції.

Так, фахівці провели перевірку на 13 київських пляжах. Чудно, але з цього числа тільки 6 можна назвати відносно безпечними, тобто такими, де можна засмагати і купатися, не ризикуючи загриміти в лікарню незабаром. Решта 7 можуть похвалитися хіба що підвищеним вмістом лактозопозитивної кишкової палички.