Всього половина проектів дорожнього будівництва, які планувалося завершити у 2018 році, з горем навпіл вдалося закінчити, або зовсім готуються до завершальної стадії.

Про це розповів прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на черговому засіданні свого "кабінету", яке присвятили питанням дорожнього будівництва та розвитку дорожнього господарства, пишуть українські ЗМІ.

Гройсман розповів, що "будівельна машина йде повним ходом".

"Більше половини планів вже виконано. Але в різних регіонах по-різному ця робота виконується. Я поставив чіткі завдання: темпи (будівництва) треба прискорювати, а кошти використати ефективно і раціонально", - цитує Гройсмана прес-служба уряду.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам видадуть сертифікати на 400 гривень Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

Гройсман уточнив, що зараз проводяться перевірки, а по їх завершенню будуть оприлюднені аудити.

"Далі – у вересні – будемо розуміти, хто впорався із завданнями, хто ні. Всім дам оцінку, хто, маючи ресурси, не зміг організувати роботу", – додав прем'єр.

Учасники наради наголошували, що у регіональному розрізі краще з поставленим завданням справляються Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська та Хмельницька області, де відсоток виконання робіт перевищує 80%. У Чернівецькій та Сумській області ситуація найгірша.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні норматив на газ можуть збільшити з 4,4 до 8,8 куб. м для тих, хто використовує газ лише для приготування їжі. Якщо зараз родина з чотирьох осіб за нормативом платить 92 грн, то після можливого нововведення – 182,1 грн.

Також Знай.uа писав, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман абсолютно не виконує обіцянок, які давав при вступі на посаду, українці не задоволені його роботою. Про це у Facebook написав Михайло Шнайдер.

Як повідомляв портал Знай.uа у Державній фіскальній службі розкрили схеми, за якими в Україну ввозять елітні автомобілі із заявленою вартістю, значно меншою за реальну. В митниці підготували приклади таких спроб. Громадянин України намагався ввезти придбаний у Німеччині автомобіль марки Lamborghini Huracan Coupe (2017 ст.), З заявленою фактурною вартістю 71,2 тис. євро, і з'ясувалося, що вартість цього автомобіля становить 193 тис.