У селищі Зачепилівка на Харківщині вимагають негайного вирішення питання щодо санітарних умов у місцевій школі, де діти змушені користуватися туалетом, який в жахливому стані.

Про це повідомляють ЗМІ.

Фото з шкільного туалету були опубліковані в Facebook місцевою жителькою Оксаною Кононенко, яка стверджує, що санітарним вузлом користуються і школярі, і вчителі, і адміністрація школи.

"Дирекція пропонує дітям шести років такі умови. Зверталася особисто до керівництва області та на урядову лінію. Ніяких змін, і поки письмових відповідей теж. Є ще одне приміщення для початкових класів – там на 100 дітей один унітаз. Тому альтернатива сумнівна", – зазначила жінка.

Знімки з туалету в школі Зачепилівки, викладені в інтернет, викликали обурення в користувачів мережі.

"Відразу подумала, що такий жах десь на базарі чи на вокзалі в селі, а це в школі! Останній раз я таке бачила років 17 тому на базарі в Жмеринці", – дивується користувач на ім'я Олеся.

"Я навіть не уявляла, що такі туалети взагалі можливі в наш час, не те що в школі", - додає коментатор на ім'я Тара.

Разом з тим варто відзначити, що для того щоб залишити клас під час уроків, учням необхідно показати вчителю письмову згоду батьків. А щоб вийти в туалет – взагалі потрібна довідка від лікаря. Таке нововведення з'явилося в одній з московських шкіл.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Керівники однієї з московських шкіл ввели цікаве нововведення в навчальний процес. Вони видали вчителям пам'ятки, в яких йдеться про те, що школярів не можна відпускати з уроку без письмового дозволу батьків або опікунів. Один з батьків повідомив, що цією інформацією з ним поділився класний керівник його дитини.

У школі навіть заборонили випускати дітей в туалет під час уроків. Для цього необхідно надати вчителю медичну довідку, яка свідчить про наявність у дитини захворювання.

"Налаштовуйте дітей на те, що для відвідин туалету є перерва. Або оформіть відповідний висновок лікаря, якщо дитина не може витримати без туалету 45 хвилин", – йдеться в цій пам'ятці.

Які вони, шкільні туалети за 8 млн гривень

Нагадаємо, шкільні вишибайли відібрали останнє у матері-одиначки.

Як повідомляв "Знай.ua" школа влаштувала "день відкритих дверей" у туалеті.

Також "Знай.ua" писав, що ремонт школи шокував українців.